Bagind používá cookies na webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít

Všechny výrobky Bagind teď pořídíte s dopravou zdarma. Navíc jsme prodloužili lhůtu pro vrácení zboží na 30 dní.

Menu
Košík0

POMÁHÁME: Indii toho hodně dlužíme

S prvním prodaným batohem jsme začali přemýšlet, jakým způsobem se Indii odvděčit za Dennise a jeho poctivou práci. Z mnoha různých možností a variant jsme se rozhodli, že se zapojíme do podpory tamního vzdělávání. Vybírali jsme ze spousty nadací, nakonec jsme se ztotožnili s vizí české organizace MOST ProTibet, která od roku 2004 podporuje vzdělání a zlepšování životních podmínek tibetských dětí žijících v Indii. Pomoc míří k dětem do Himálaje.

Ve vesničce Tibetan Homes Foundation žijí děti, které zde našly útočiště po svém útěku z Tibetu. Utekly za vzděláním a za lepším životem. Vesničku založil v roce 1962 Jeho Svatost Dalajlama, dnes v ní žije přes 2 500 dětí. Mladí Tibeťané, ve věku od 7 do 19 let, studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny, vše v souladu s jejich kulturou.

Rozhodli jsme se organizaci MOST ProTibet podpořit. Jak? Z každého prodaného výrobku nakoupíme set učebnic a sešitů pro lepší vzdělání malým Tibeťanům žijícím v exilu.

S organizací MOST ProTibet jsme se také dohodli, že pro ty z vás, kteří budete chtít pomoci i jiným způsobem, zprostředkujeme prodej certifikátů na libovolnou částku. Právě těmi máte možnost ovlivnit životní úroveň žáků a studentů ve vesničce.

Chcete pomoci nákupem certifikátu?

Kontaktujte Lukáše e-mailem: info@bagind.cz

Podpořme společně vzdělání tibetských dětí a dejme jim větší šanci na lepší život v novém domově.