Bagind používá cookies na webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít

VYUŽIJTE POSLEDNÍ MOŽNOST DOPRAVY ZDARMA DOMŮ NEBO NA JEDNU Z NAŠICH PRODEJEN. PLATÍ DO 6.12.

Menu
Košík0

Tradice a poctivost

Ruční výroba je jedním z aspektů, která zajišťuje kvalitu i jedinečnost každého produktu. Díky letitým zkušenostem našich přátel z Indie jsme si 100% jistí odolností našich batohů. Rodinná výroba funguje už od roku 1955.

Materiál a kvalita

Batoh je vyroben z kozí kůže, která je přírodním procesem opalována, a to bez použití chemických látek - stejně, jako tomu bylo za starých časů. Kvalitní kůže je odolná a spolehlivá.

Ruční výroba a zkušenosti

Naši přátelé z Indie, kteří batohy vyrábí, s kůží pracují už desítky let. Původně začínali s obuví, kterou nosili místní a dokonce i královská rodina. Koncem minulého století se vnuk zakladatele rozhodl rozšířit sortiment.

PROZKOUMEJ BAGIND

Bagind sjednocuje ruční výrobu, design a příběh. Jeden bez druhého nefungují, jelikož právě tyto aspekty tvoří podstatu značky Bagind. Život mu dali vně hradeb indické pouště, duši vdechli v srdci Evropy. S novým batohem, přijímáte i rozepsaný příběh, který čeká na své dokončení.

Vy sami určíte, co bude dál.

Bagindu jsme vdechli duši, jméno však může nést po Vás!

Máte možnost přidat si vlastní iniciály.

Stačí při objednávce zaškrtnout volbu vyražení vlastních iniciál

Vyber si Bagind