PRÁVĚ DNES: Slevy až -50 % + Včelí vosk k nákupu nad 2 000 Kč jako dárek 🐝
☀️ LETNÍ KOLEKCE je tady! V předprodeji až o 1 200 Kč levněji. Nové kabelky a stylové tašky.

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Vyberte si způsob doručení, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • GLS

  Vaši objednávku vám doručí kurýr GLS. Doručení trvá 1-2 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení. Po přijetí sledovacího čísla od GLS můžete sledovat polohu své zásilky. ZDE.

  Cena dopravy: 99 Kč

 • Zásilkovna

  Zásilkovna doručí vaší zásilku do jednoho z 9 000 výdejních míst (partnerských prodejen, výdejních Z-Boxů). Třeba do toho, které je vám úplně nejblíž. V den doručení budete informování SMS nebo e-mailem a svoji zásilku si budete moci v pracovní době výdejny vyzvednout. U výdejních boxů provedete vyzvednutí pomocí aplikace Zásilkovna.


  Cena dopravy: 59 Kč

 • Česká pošta - balík do ruky

  Vaši objednávku vám doručí Česká pošta. Doručení trvá 1-3 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení. Po přijetí sledovacího čísla od ČP můžete sledovat polohu své zásilky zde.

  Cena dopravy: 129 Kč

 • Balíkovna

  Při výběru Balíkovny České pošty si můžete vybrat jedno z více než 2 000 výdejních míst po celé České republice. Třeba to, které je vám úplně nejblíž. V den doručení budete informování SMS nebo e-mailem a svoji zásilku si budete moci v pracovní době výdejny vyzvednout.


  Cena dopravy: 69 Kč

 • Osobní vyzvednutí na prodejně

  Z důvodu nadměrného množství objednávek je tato možnost doručení do odvolání zrušena. Vaši objednávku si na prodejnu můžete nechat doručit prostřednictvím služby Zásilkovna. Stačí si mezi možnostmi doručení vybrat jako výdejní místo Vámi vybranou prodejnu. Najdete nás v Praze, Brně a také ve Zlíně. Adresy a otevírací dobu prodejen najdete zde.

Možnosti platby

U každé objednávky si můžete zvolit platební metodu, která vám bude zrovna nejvíce vyhovovat.
 • On-line platební kartou (GoPay)

  Snadno a rychle. Stačí vyplnit údaje z karty a potvrdit platbu u své banky. Platbu provádíte hned po vytvoření objednávky a jakmile ji úspěšně dokončíte, začínáme zpracovávat vaši objednávku.
 • Bankovním převodem

  Klasická forma platby. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Po vytvoření objednávky vám na e-mail zašleme údaje pro provedení platby. Jakmile platbu přijmeme na náš účet, začneme zpracovávat vaši objednávku.
 • Na dobírku

  Pokud zvolíte dopravu přes GLS nebo Českou poštu, můžete zaplatit přímo při převzetí řidiči. V hotovosti nebo platební kartou. 

  Cena dobírky:40 Kč

 • Google Pay a Apple Pay

  Nejrychlejší způsob platby. Žádné vyplňování, stačí ověřit přes dotyk nebo face ID. Platbu provádíte hned po vytvoření objednávky. Jakmile peníze obdržíme, začínáme zpracovávat vaši objednávku.

 • Twisto

  Objednejte, prohlédněte, až poté zaplaťte - s Twisto máte na zaplacení 30 dní, nebo si platbu můžete rozdělitna třetiny - zdarma. Podrobnosti o platbách s Twisto čtěte ZDE.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?