JEN DO PONDĚLÍ NAKOUPÍTE VŠECHNY KOŽENÉ DOPLŇKY SE SLEVOU 25 % 🎉🛍️
MÁME ZÁSILKOVNU! 🚚 🎉 - užijte si pohodlné doručení do více než 9 000 výdejních míst po celém Česku

Objevte Unikáty

V Bagind dáváme druhou šanci výrobkům s menšími i většími vadami nebo vyraženými iniciálami, které si původní majitelé nevyzvedli. Pořiďte si svůj unikátní kousek za zvýhodněnou cenu.

Udržitelnost

Kde by jinak skončily výrobky s vadou, nebo ty, které jsme orazili iniciálami, ale objednávající si je už nevyzvedli? To si asi všichni dokážeme představit. My je posíláme znovu do oběhu a věříme, že na ně někde čeká ten pravý majitel, který si je zamiluje třeba právě pro jejich “nedostatky”.

S jakými unikátnostmi se setkáte?

Unique selling icon
Iniciály
Objednali si, nechali vyrazit iniciály, ale výrobek si nikdy nevyzvedli. I tyto výrobky čekají na své nové majitele.
Unique selling icon
Vada kůže
Kůže je přírodní materiál, občas na ní tak objevíme pigmentové skvrnky nebo jizvičky.
Unique selling icon
Výrobní vada
Ruční výroba má i svá úskalí. I našim výrobcům někdy ujede ruka. Nevyhneme se ani občasným oděrkám způsobeným při přepravě.

Jak získám svůj Unikát?

Unikáty najdete na každé naší prodejně. Můžete si tak na vlastní kůži prohlédnout, osahat a vyzkoušet, že jejich unikátnosti nemají vliv na funkčnost. Unikátní výrobky pořídíte za zvýhodněnou cenu a najdete mezi nimi třeba v doprodeji i barvy, které ve stávající nabídce už nemáme. Nabídka v jednotlivých prodejnách je různorodá a často ji obměňujeme.

Jak může vypadat Váš Unikát?

Výroba krok za krokem

Jak se rodí Bagind?

Nikdo není dokonalý a o tom, že jsou všechny naše výrobky opravdu výsledkem ruční práce svědčí i občasné nedokonalosti. Prohlédněte si reportáž z koželužny, kde se výrobě věnujeme od prvního stehu.

Do koželužny

Můj účet

Zapomněli jste heslo?