Důležitá novinka

Zavíráme naše prodejny :(

Už 30. ledna uzavřeme všechny naše prodejny. Na rozloučenou jsme pro vás připravili Poslední výprodej.

Naši milí, učinili jsme sice nelehké, ale nevyhnutelné rozhodnutí. Ke 30. lednu zavíráme všechny naše kamenné prodejny. Budeme k Vám upřímní, jako ostatně vždy, prodejny nám dlouhodobě negenerují takové výnosy, jaké bychom potřebovali.

V postcovidovém roce 2022 bylo znát, že lidé mají radost, že mohou opět nakupovat v obchodech. V roce 2023 jsme ale bohužel zaznamenali velký propad a zjistili, že se naši zákazníci raději vrátili k pohodlí on-line nákupů.

Na prodejnách jsme si toho užili mnoho. Oslavili jsme společně s Vámi narozeniny, uspořádali prodej charitativních předmětů Mostu pro Tibet, točili kolem štěstí, plnili tužby ze stromu přání, spojili se se značkou Lesotriko či udržitelným knihkupectvím Reknihy. Přesto jsme ale nakonec museli dojít k tomuto rozhodnutí.

Důvody pro uzavření prodejen jsou tedy čistě ekonomické. Už teď usilovně pracujeme na tom, abyste naše výrobky v offline světě našli třeba na partnerských prodejnách. Zároveň snad nedáváme prodejnám sbohem navždy. Hned jak to situace dovolí, rádi se vrátíme.

A abychom nebyli jen posli špatných zpráv, máme pro Vás i jednu velice pozitivní! Na prodejnách se s Vámi loučíme POSLEDNÍM VÝPRODEJEM, a to 40 % na vše! Zastavte se za námi v Praze, Brně nebo Zlíně a odneste si parťáka na památku.

Díky výprodeji také uvolníme místo spoustě novinek, které pro Vás letos chystáme a které pořídíte na našem e-shopu. 🤞🏻

Zastavte se za námi!

Můj účet

Zapomněli jste heslo?