Produkce v Bagind

Produkce Dámské a Pánské kolekce 2021

Vyfotit celou kolekci kožených kabelek, batohů a peněženek, není jen tak. Pro každou kolekci hledáme unikátní místa, která vystihují téma naší kolekce. Tentokrát jsme zamířili do krásného prostoru v srdci centra Prahy - Opero. Opero je sdílený prostor pro práci, společenské akce a setkávání lidí. Nachází se v historickém objektu Štencova domu v Salvátorské ulici. Dům byl postaven podle předlohy architekta Otakara Novotného, který figuroval ve spolku výtvarných umělců Mánes. V domě se díky jeho působení v tomto spolku scházely vzdělané osobnosti, mezi které patřil třeba Max Švabinský. V Operu se snoubí tradice s inovací, stejně jako v Bagind.

Lukáš fotí svůj vlastní Headley
V roce 2017, kdy Lukáš s Bagind začínal, neměl kolem sebe tým a tak dělal vše. Od marketéra, po baliče produktů přes fotografa. První fotky, které kdy vznikly pro Bagind, fotil Lukáš. Koupili si s kamarádem narychlo letenky do Porta a vyrazili na dvě noci. Fotky, které vidíte níže, vznikly právě z této produkce. Lukáš pak ještě rok fotil, kde se dalo, nejvíce v blízkosti svého rodného města Ostravy. Na prvních fotkách najdete jeho nejlepší kamarády, kamarádky a rodinu.
Taška, která se nikomu nelíbila
Tarano vzniklo v roce 2018. Lukáš jej poprvé viděl až v kufru auta fotografa. Vůbec se mu nelíbil a spolu s ostatními se rozhodli, že Tarano nevyfotí a ani jej nebudou prodávat. Po roce a půl se povedlo Lukáše přesvědčit a Tarano se stal jedním z nejoblíbenějších výrobků Bagind.
Výprodej -40 %
Tarano

Tarano

crossbody taška
-40 % 1 679 Kč
2 799 Kč
Vyprodáno
Aside background image
2020 rok změn a nových zkušeností

Na konci roku jsme si vyzkoušeli, jaké to je, natočit reklamu do televize. Všichni jsme se u toho zapotili. Reklamu jste mohli podívat na TV Nova. Můžete si ji znovu připomenout i zde.

Rok 2021
Produkci má každý v týmu Bagind rád. Začínáme vždy brzy ráno krátkým souhrnem toho, co všechno musíme za jeden den stihnout. Snažíme se na každou produkci vybrat jiné modely. Máme rádi přirozenost a tak pracujeme s lidmi z našeho okolí, či s vámi, našimi zákazníky. Vybíráme zajímavé lokace a místa, které budou vypadat hezky na fotkách.

Bagind ušel dlouhou cestu za čtyři roky. Stejně jako roste samotná firma, rostou v ní i lidé, kteří jsou součástí. Věděli jsme, že se i v produkci musíme posunout. Snažíme se celý den využít na maximum a tak během focení a natáčení nové kolekce fotíme ještě i Lukášovu knihu Dobrodruh z paneláku, Unikáty a další výrobky, které mají málo fotek.

sdílet

Další příběhy

Zimní výlety

Zimní výlety

Tipy na zimní výlety a aktivity od Bagind.

Bagind pod stromeček

Bagind pod stromeček

Stále váháte s výběrem ideálního vánočního dárku nebo potřebujete inspiraci pro vlastní dopis Ježíškovi?

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Kam na výlet?

Kam na výlet?

Vyrazte se svým výrobkem na výlet, vyfoťte se a zapojte se do naší velké letní soutěže o ceny v hodnotě 100 000 Kč!

Jak se rodí nový Bagind

Jak se rodí nový Bagind

Jak se rodí naše výrobky aneb od návrhu na papíře až k Vašim dveřím.

Správná péče o Bagind

Správná péče o Bagind

Starejte se o svůj Bagind. Váš výrobek Vám poté bude dělat radost mnoho let.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?